Výroba velikonočních vajíček

Ve středu 21.3.2011 si knihovnice Černotínské knihovny paní Vališová se svou dcerou Veronikou pozvaly do knihovny děti. Nejprve přišly všechny děti ze základní školy s paní učitelkou Grygarovou.

Seznámili se s provozem knihovny a  povídali si o knihách. Paní knihovnice připravila obarvená vyfouknutá vajíčka a děti je zdobily voskovou technikou.  Všem dětem se výzdoba povedla. Odpoledně přišly zdobit vajíčka ještě další děti z vesnice. Menší děti si mezitím v koutku pročítaly knížky. Pobyt v knihovně se dětem moc líbil, maminky mohly doma zhodnotit jejich výtvory.
Knihovna Černotín poskytuje mimo půjčování knih také služby přístupu na veřejný internet, kde je možno se seznámit například i s různými výtvarnými technikami, se kterými se v budoucnu setkáme možná i my v knihovně.

Vladimíra Šnejdrlová